Žuvis :) (02.19 – 03.20)

zodiac_signs_pisces Žuvų ženklo žmonės labai jautrūs. Jie turi ploną odą ir perima kitų žmonių nuotaikas. Taigi, Žuvų nuotaiką veikia apie jas tvyranti atmosfera. Jos labai reaguoja į pasakymus ar kalbėjimo toną. Jos užjaučiančios: nepakelia matydamos kaip kenčia kiti. Todėl aktyvios socialinėse sferose.Žuvys pasižymi lakia vaizduote ir meniniais gabumais. Kita Žuvų pusė kartais gali pasireikšti susvetimėjimu pasauliui ir kai kurios jų gali tapti chaotiškomis asmenybėmis. Žuvys blogai atsiriboja nuo išorinės aplinkos, todėl joms svarbu pasirūpinti ramybės lauku, kuriame galėtų atsipalaiduoti ir pasikrauti. Vieta, į kurią jos galėtų reguliariai pasitraukti, yra gyvybiškai būtina. Keldamos sau per didelius reikalavimus, Žuvys greitai suserga. Tuomet joms reikalinga ramybė.

Žuvys meilėje
Gimusioms romantikėmis, Žuvims, meilė yra maistas ir gėrimas. Svajingosios ir trapiosios Žuvys gyvena svajonių pasaulyje su princais ir princesėmis ir eikvoja savo gyvenimą mėgindamos iliuzijas paversti realybe. Užuojauta ir dalinimasis viskuo su ypatingu sielos draugu yra tai, ko Žuvys siekia santykiuose. Vienišumas joms yra kaip nelaimingas egzistavimas, ir jos mieliau renkasi buvimą su netinkamu partneriu negu vienatvę. Nesvarbu vyras ar moteris, Žuvys jausmingos ir linkę būti priklausomos. Atramai joms reikalingas stiprus partneris. Idealiai tinka į porą tie, kurie gali būti jų globėjais, dvasiniais ir materialiniais, ryžtingais ir jausmingais, kartu dalintis svajonėmis. Tokiems partneriams Žuvys skiria savo meilę ir ištikimybę.
 • Kaip suvilioti Žuvų vyrą: jis yra idealistas, romantiškas, nenuspėjamas, tačiau taip pat ir pagiežingas bei jautrus: jis turi būti siekiamas su meile ir dėmesiu. Jo ideali moteris turi mokėti perimti iniciatyvą. Duokite jam suprasti, kas Jūs esate tvarkinga ir punktuali, nepaprastai domitės menu. Patarimas: nelieskite jo daiktų…jis labai pavydus!!!
 • Kaip suvilioti Žuvų moterį: ji moteriška, romantiška, švelni ir trapi asmenybė. Ji nori įrodyti savo partneriui, kad šis jai yra svarbiausias vyras pasaulyje. Jai reikia pataikauti, meilintis ir išklausyti. Antraip ji kenčia ir linksta į depresiją. Jai idealus vyras turi būti tvirtas ir stiprus. Patarimas: daug su ja kalbėkitės!!!                                                                                                                                                                                  Esate labai jautri asmenybė, neretai pasižyminti didele užuojauta ir pagalba nelaimingiems žmonėms. Dėl to sugebate lengvai suprantate kitų problemas.

  Dažnai esate linkę užsiskleisti savyje ir dėl to neretai neparodote kitiems nei ryškaus proto, nei ryškių jausmų. Daug dažniau pasikliaujate intuicija, nei kad racionaliu protu. Ir, vis dėl to, šį intuicija, gal net labiau, nei protas, sugeba pagelbėti pasirenkant tinkamą kelią.

  Nors iš išorės gali atrodyti, kad elgiatės per lėtai, ar esate per daug užsisvajoję, tačiau iš tikro pasižymite dideliu nuovokumu ir sugebėjimo greitai susiprasti ir prisitaikyti beveik prie bet kokios situacijos ar žmogaus, su kuriuo bendraujate.

  Dažniausiai nesiekiate būti lyderiu ar priimti svarbius sprendimus, nelaužote esamų taisyklių, tačiau Jums vis tiek puikiai tinka pasakymas “šnekėkite, ką norite, o aš vis tiek padarysiu savaip”. Kartais savo egoistiškus tikslus sugebate klastingai paslėpti po draugiškumo šydu.

  Keli patarimai Žuvų ženklo atstovėms (-ams):

  Nereiktų gyventi vien kitų problemomis, nes kartais yra ir savų daugiau, nei norėtųsi. O be to, tai pastebėję, kiti gali pradėti Jumis naudotis. Taip pat reikėtų atviriau reikšti savo interesus.

  Reiktų išmokti kartais atsiriboti nuo kitų jausmų, atskirti, kur yra pagalba, o kur kažkas daugiau.

Advertisements
%d bloggers like this: