Vėžys :) (06.22 – 07.22)

zodiac_signs_cancer2Vėžio ženklo žmonės gyvena jausmų pasaulyje. Juos valdo nuotaika, tiek suprantama, kiek yra tiesos apie ją pasakytuose žodžiuose. Savo nuojauta jie gali absoliučiai pasikliauti. Jų jausmai svyruoja pastoviai aukštyn žemyn, jie kartais būna įnoringi. Gerai jų savijautai svarbus privatumas, bendrauja tik su artimų žmonių grupe, pavyzdžiui, savo šeima ar artimų draugų ratu. Vėžiai turi lakią fantaziją ir galvoja paveikslais. Jie tuo pačiu yra apdovanoti kūrybiškumo, kurio gali pasisemti iš savo turtingo vidinio pasaulio ir paversti savo jausmus kūryba. Dar viena svarbi Vėžių savybė yra rūpestingumas, kuris įgalina juos rūpintis kitais, ar tai būtų psichologinė, ar materialinė pagalba. Todėl Vėžiai dažnai save atranda aptarnavimo sferose.

Vėžys meilėje
Ištikimas, mylintis ir rūpestingas Vėžys yra romatiškos sielos asmenybė, kuri nori mylėti ir būti mylima. Jam svarbiausia jaustis reikalingam. Vėžiai gimę rūpintis kitais. Jų švelnumas, gailiaširdiškumas atitenka visiems, kas yra vieniši ir sielvartauja. Jie ieško tikro draugo savo sielai, ypatingo asmens, kuris nuramintų ir galėtų išsklaidyti jų pačių abejones ir baimes. Jie ieško pagalbos apsisaugant nuo permainų nežinomybės. Vėžiai vertina šeimą ir abipusią pagarbą. Meilėje jie visiškai atsidavę ir ištikimi savo partneriui. Nors jų meilė yra sauganti ir rūpestinga, patys jie gali būti pernelyg jautrūs ir greitai įsižeisti. Šeima ir draugai turėtų suprasti jų jautrumą ir stengtis neužgauti.
 • Kaip suvilioti Vėžio vyrą: Vėžys gali būti jautrus, romantiškas ir rūpestingas, kartais, deja, kaprizingas ir niūrus. Jei parodysite jam savo švelniąją ir lipšniąją pusę, jis nuo to “išsilydys”. Mėgsta koncertus ir vakarienę žvakių šviesoje. Patarimas: neprieštaraukite jam, kadangi jis labai jautrus.
 • Kaip suvilioti Vėžio moterį: ji be galo skoninga ir apsiskaičiusi, jausminga ir svajinga. Ji nepakenčia vulgarumo ir myli vaikus. Yra lengvai pažeidžiama, todėl sunkiai pasiekiama. Ji mėgsta būti lepinama dovanomis, gėlėmis ir nedideliu dėmesiu. Patarimas: jei labai ją myluosite ir lepinsite, ji pradės murkti kaip katė!!!                                                                                                                                                                  Jūs esate švelni, užjaučianti, atsidavusi namams asmenybė. Dažniausiai Jums yra būdingas drovumas dėl kurio tampate tarsi pilka pelytė, esanti truputi nuošaliau. Dėl to būna sunkoka suartėti su kitais, kuriems gali pasirodyti, kad esate šaltas, nedraugiškas ar abejingas žmogus.

  Jūs labiau vertinate vidines, o ne išorines savybes. Neretai pasineriate į savo svajones, tarsi atsiribodami nuo išorės problemų. Ilgainiui atsiranda noras tas svajones įgyvendinti, tad po truputi, pasinaudojant intuicija bei įtraukiant ir kitus, pasiekiate tai, ko norite.

  Jūs viską darote lėtai, bet tvirtai ir gerai apgalvojant. Kadangi esate pakankamai uždara asmenybė, neišsakote visko, ką galvojate.


  Keli patarimai Vėžio ženklo atstovėms (-ams):

  Reiktų stengtis vengti tokių savybių, kaip per didelio įtarumo ir tingumo pasireiškimo.

  Nors yra sakoma, kas svajoja, tas dar gyvena, bet šalia didelių svajonių reiktų nepamiršti ir praktinių dalykų, realaus išorinio pasaulio, neprarasti tvirto pagrindo po kojomis, nes be to svajonių išsipildymas svajonių išsipildymas taip pat bus nebegalimas.

Advertisements
%d bloggers like this: