Vandenis :) (01.20 – 02.18)

zodiac_signs_aquarius Vandenio ženklo žmonės turi išreikštą laisvės ir nepriklausomybės siekimą. Jie yra individualistai ir turi poreikį išsiskirti iš daugumos. Retkarčiais tai juos paverčia ekscentrikais, snobais ir maištininkais. Vandeniai yra draugiški ir jiems nieko nėra svarbesnio kaip draugų ratas ar grupė bendraminčių. Vandeniai mėgsta permainas, ir nieko taip nepakenčia kaip rutinos ir senienų. Jie yra idealistai, visuomet turi idėjų ir planų, kaip ką nors padaryti geriau. Tiesa, idėjų įgyvendinimas ne jų jėgoms, nes dažnai į galvą šauna jau naujos idėjos, kol dar senosios nebuvo įgyvendintos. Jie tvirtai laikosi savo nuomonės ir yra sunkiai perkalbami. Vandenių galima sutikti visose srityse, kur jie gali savarankiškai dirbti ar reikalingi improvizacijos sugebėjimai.

Vandenis meilėje
Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.
  • Kaip suvilioti Vandenio vyrą: Vandenis yra sąmojingas, nepriklausomas ir visada užsiėmęs kokia nors veikla. Jį paprasta suvilioti, tačiau sunku išlaikyti. Jo negalima atitolinti nuo draugų ir būtina palikti jam reikalingos laisvės. Jis mėgsta prabangą, yra imlus naujienoms ir visuomet įneša pakilimą į santykius. Patarimas: visada renkitės madingai.
  • Kaip suvilioti Vandenio moterį: ji simpatiška, atvira, madinga, smalsi ir palyginti draugiška. Domisi kultūra ir mielai keliauja. Ji visuomet pasiruošusi padėti artimiesiems ar išbandyti naujus dalykus. Į porą jai tinkantis vyras turi būti sąmojingas, tolerantiškas ir išsilavinęs. Ji nuostabi, tačiau jos negalite uždaryti tarp keturių sienų, kadangi ji yra laisva moteris. Patarimas: dovanokite jai gėles…ji mėgsta jas!!!                                                                                                         Esate pilna aktyvumo ir optimizmo asmenybė. Pasižymite diplomatiškumu, gebėjimu neįkyrėti bei dideliu išradingumu. Visa tai ypač gerai pasireiškia, kai reikia išvengti kokio nors darbo.Jums svarbiausia santykiai tarp žmonių, o visi daiktai ar technika dažniausiai eina į antrą planą.]Iš Jūsų taip pat galima tikėtis paslaugumo, geraširdiškumo, tačiau nuspėti, kaip vienoje ar kitoje situacijoje pasielgsite dažniausiai būna neįmanoma, nes iš Jūsų visad galima sulaukti netikėtumų.

    Nuolatos ieškote pokyčių, perversmų bei didelės laisvės ir nepriklausomybės. Jūs esate geras ir įdomus pašnekovas, su kuriuo tikrai nebus liūdna. Niekad nesistengiate primesti kitiems savo nuomonės, o net priešingai – taip bekalbant neretai bekalbant išsprūsta tikrai nemažai įvairių pažadų, o apie jų ištesėjimą dažniausiai net negalvojate ir todėl, po kiek laiko, įgaunate nepatikimo žmogaus statusą.

    Keli patarimai Vandenio ženklo atstovėms (-ams):

    Prieš ką nors darant ar sakant, retkarčiais reiktų ir truputi pagalvoti. Tada, kur nors įklimpus, reiks mažiau galvoti, kaip išsikrapštyti.

    Jei nežinote ar imsitės ką nors daryti, geriau iš vis to neprižadėkite.

Advertisements
%d bloggers like this: