Skorpionas :) (10.23 – 11.22)

zodiac_signs_scorpio Skorpiono ženklo žmonės yra ekstremistai, kurie arba visiškai ir galutinai ką nors padaro, arba visai nieko. Jie mėgsta intensyvų gyvenimą ir yra aistringi – viskas sukasi arba apie meilę, arba apie neapykantą. Seksualumas svarbi jų gyvenimo dalis. Bendravime su kitais skorpionai atrodo šalti ir abejingi, tačiau paviršutiniškumas ne jų savybė – priešingai, jie pasižymi smalsumu. Ypatingas Skorpiono talentas yra išsiaiškinti klaidas ir silpnas vietas, kas žinoma suteikia pagrindą pasipūtėliškumui. Tačiau tada, kai patys išskirtinai demaskuojami, Skorpionai kartais tampa agresyvūs. Taip pat turi slaptą talentą įtakoti visuomenę, kuris daro juos aktyviais politikoje. Jie visur, kur reikia atskleisti paslaptis ir/ar eliminuoti kenkėjus, jaučiasi esantys savo stichijoje, pavyzdžiui, kriminalistikoje, psichologijoje, medicinoje.

Skorpionas meilėje
Savo patraukiančiu seksualumu ir susimąsčiusia paslaptinga veido išraiška Skorpionai labai žavi ir niekada nestokoja gerbėjų. Bet meilė šiems rimtiems ir aistringiems žmonėms yra rimtas dalykas. Jie gali turėti viliojančius asmens bruožus, bet jie netinka žaidimams jausmais ar atsitiktiniams santykiams. Nėra lengva aptarinėti jų jausmus, kadangi vienu atveju jie gali sudaryti vaizdą, kad yra šalti ir abejingi, o kitu – gali pasinerti į tokius gilius jausmus, kad kai kurie veltui stengsis juos suprasti. Skorpionai visiškai atsidavę kūnu ir siela tiems, kuriuos jie myli, tačiau to paties reikalauja ir iš savo partnerių. Sąžiningumas ir pasitikėjimas jiems yra pirmaeilis dalykas santykiuose. Tačiau jų pavydas gali tapti rimta problema ir paversti santykius tikru pragaru.
 • Kaip suvilioti Skorpiono vyrą: Skorpionas turi permainingą, ūmų, tačiau tai pat labai aistringą charakterį. Jį gali sužavėti tik ryžtinga moteris. Kaip taisyklė, jis slepia savo jausmus ir nepakenčia vaidybos. Patarimas: nepasirodykite jam per kukli!!!
 • Kaip suvilioti Skorpiono moterį: Skorpionė išdidi, inteligentiška, polemiška ir aistringa. Jai reikia temperamentingo vyro. Su ja sueiti į porą nelengva. Tačiau jei žaidimo taisykles perleisite į jos rankas ir lepinsite gėlėmis ir dovanomis, ji pradės žavėtis Jumis ir spinduliuoti šilumą. Patarimas: nesuteikite jokio pagrindo pavydui.                                                                                                                                                                                    Jus galima pavadinti kraštutinumų žmogumi, kadangi Jums neegzistuoja kompromisų savoka bei viską neretai matote arba tik baltai, arba tik juodai. Kaip matote pasaulį, taip su juo dažniausiai ir elgiatės – arba būnate doras ir kilnus, arba krentate iki pačios apačios.

  Pasižymite skvarbiu protu, mėgstate mokslą ir intelektualinę veiklą. Vertinate tai, kas yra tikslu ir konkretu. Jums taip pat būdingi ir stiprūs jausmai, tačiau, kadangi jiems pirmenybės tikrai neteikiate, juos laikote paslėpę labai giliai savyje.

  Nors pasižymite dideliu pavydu, nevengiate ginčų ir konfliktų ar dėl to kartais net tampate jų priežastimi, esate ištikimi mylimiesiems ir draugams. Galite net dėl jų smarkiai rizikuoti. Taip pat nevengiate padėti silpnesniems, ar ir kitiems, kurie gražiai su Jumis elgiasi. Tiesa, jei atsitiko taip, kad kažkas Jums pakenkė ar, juolab, išdavė, tai tikrai nepaliksite to likimo valiai, o būtinai ir bet kokia kaina už tai atsilyginsite.

  Keli patarimai Skorpiono ženklo atstovėms (-ams):

  Reiktų daugiau žvelgti į dabartį ir ateitį, o ne vis grįžti į praeities problemų prisiminimus, nes to vis tiek nepakeisite.

  Reiktų visur ne tik matyti vis tik gera ar bloga, o stengtis atrasti ir tarpinį variantą. Bei situacijoje, kai atrodo tuoj susiginčysite bent retkarčiais pabandykite pažvelgti į tai iš kitos pusės.

Advertisements
%d bloggers like this: