Šaulys :) (11.23 – 12.22)

zodiac_signs_sagittarius Šaulio ženklo žmonės orientuoti į dvasinius dalykus ir jiems visada pirmiausia kyla klausimas apie dalyko prasmę. Jie domisi filosofija ir visada yra jų pačių asmeninės tiesos ieškojime. Mielai keliauja, susipažįsta su svetimomis kultūromis ir filosofijomis. Šauliams labai svarbu turėti tikslą, taip kaip tikėti dalykais, kuriuos jie daro. Iš kitos pusės, dėl to jie gali būti blogi darbininkai. Jie sutinkami visose srityse, kur randa savo sielai maisto. Šauliai turi išreikštą laisvės siekimą ir neleidžia savęs apriboti. Ne tik patys pasižymi tolerancija ir dosnumu, tačiau to paties tikisi ir iš savo artimųjų. Jie linkę perdėti, todėl dažnai nepataiko į taikinį. Jų nuoširdžiam spinduliavimui sunku atsispirti, todėl dažniausiai jie yra labai mėgiami.

Šaulys meilėje
Neramius ir meilėje neįsipareigojančius Šaulius ganėtinai gąsdina ilgalaikiai santykiai. Jie negali prisirišti. Šauliai vengia greitai įsipareigoti ir teikia pirmenybę nepriklausomybei bei turi daug simpatijų iki kol susitupi. Dėl savo lengvabūdiško ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą jie gali būti puikiais draugais – geraširdžiai, visada gerai nusiteikę ir nuoširdūs. Šauliai laikosi garbės kodekso ir su priešinga lytimi elgiasi kilniai bei galantiškai. Partneryje jie ieško nuotykius mėgstančio ir drąsaus sielos draugo, kažko kas būtų geranoriškas ir dalintųsi meile spontaniškai. Aistringas, sąžiningas ir atviras Šaulys bus nuoširdus, tačiau šiek tiek netaktiškas partneris.
  • Kaip suvilioti Šaulio vyrą: Šaulys yra atsakingas, sportiškas ir nuoširdus. Jis mėgsta gerą maistą, gerą draugiją ir elegantiškus ar ekstravagantiškus drabužius. Patarimas: pakvieskite jį pajodinėti žirgais.
  • Kaip suvilioti Šaulio moterį: ji yra linksma, optimistiška, aktyvi, tačiau kartais užgaidi. Turi didelį organizatorės talentą, nepriklauso nuo kitų nuomonės ir mėgsta laisvę. Ji ieško vyro, kuris be didelių pastangų ją pralinksmintų ir padarytų laimingą. Patarimas: nekelkite bereikalingų pavydo scenų.                                                                                                                                                                                                                          Esate optimistiškai nusiteikusi, nuoširdi ir atvira asmenybė. Pasižymite stipriu teisingumo jausmu, pagarba ir pagelbėjimu aplinkiniams. Tiesa, kartais truputi per daug greitai “užsidegate”.Jums būdingi ne tik stiprūs jausmai, religingumas (nors to viešai visiems ir neparodote), bet ir praktiškas protas bei gebėjimas, prieš užsiimant kokia nors veikla, įvertinti būsimą jos naudą.

    Jus traukia tai, kas yra nauja – naujas gyvenimo būdas, naujos pažiūros, naujos kelionės (į dar nelankytas vietas), nauji įspūdžiai ir viskas, kas dar nepatirta.

    Keli patarimai Šaulio ženklo atstovėms (-ams):

    Kartais, per daug greitai užsidegdami, galite be jokios priežasties apšaukti artimuosius ar draugus, tad reiktų stengtis į viską reaguoti truputi šalčiau.

    Padarytas klaidas reiktų pripažinti, nes tai gali tapti vienu iš faktorių, galinčių suardyti esamus ryšius su kitais.

Advertisements
%d bloggers like this: