Mergelė :) (08.23 – 09.22)

zodiac_signs_virgo Mergelės ženklo žmonės linkę į praktiškumą. Jos turi organizacinių sugebėjimų, ką nors tvarkyti, planuoti. Be to jos negaili savęs jokiam darbui ir viską atlieka patikimai ir laikydamosi nuostatos, kad daro ne dėl savęs, bet dėl darbo. Mergelės visada pasiruošusios padėti ir turi poreikį, ką nors gero nuveikti visuomenės labui, kadangi dažnai priklauso socialinėms organizacijoms. Jos yra labai darbščios ir daro daug dėl kitų, nesirūpindamos savimi. Visiems pažįstamas jų didelis reiklumas sau ir kitiems kartais gali jas privesti prie pedantiškumo. Ypatingą dėmesį Mergelės skiria savo kūnui ir sveikatos temoms. Jos domisi mitybos, dažnai mediciniais klausimais ir teikia pirmenybę alternatyviems gydymo metodams. Kai kurios iš jų yra gabios gydymo menui.

Mergelė meilėje
Siekiantis Mergelės meilės ir žinantis jos prigimtį asmuo visada pirma turėtų pademonstruoti savo protą nei grožį. Labiau tikėtina, kad Mergelės daugiau linkusios į protingas mintis nei į gražų veidą ar dailią figūrą. Mergelės gali atrodyti šaltos ir santūrios, tačiau jos labai atidžiai renkasi draugus ir meilužius bei iš pirmo žvilgsnio aklai nepameta galvos. Jų požiūris į širdies dalykus praktiškas. Mergelė kurį laiką atsargiai vertins santykius su esamu partneriu prieš atverdama jam savo jausmus. Jos ieško jas gerbsiančio asmens, kuris būtų inteligentiškas, organizuotas, ir su kuriuo rastų absoliučiai bendrą kalbą. Savo partnerį Mergelė įsivaizduoja ne tik atsidavusį, patikimą ir nuoširdų, bet tai pat ir be galo protingą bei sąmojingą.
 • Kaip suvilioti Mergelės vyrą: jis rimtas ir griežtas. Teikia pirmenybę ramioms, tylioms, paprastoms ir inteligentiškoms partnerėms. Jį galima pavergti romumu, sąmojingumu ir kantrybe. Leiskite suprasti, kad tau reikia jo. Patarimas: jis turi silpnybę elegantiškiems drabužiams ir teikia pirmenybę santūrioms spalvoms.
 • Kaip suvilioti Mergelės moterį: ji elegantiška, graži, išmintinga ir rimta. Kad užkariauti jos širdį, reikės laiko ir kantrybės, tačiau bet kokiu atveju verta!!! Ji mėgsta intelektualius pokalbius ir rimtus, nuoširdžius santykius. Patarimas: pirmąjį vakarą pakvieskite ją į klasikinės muzikos koncertą.                                                                                     Jūs jautri, gyvaus proto, imli naujovėms asmenybė. Siekiate tobulumo bei sugebate pastebėti net mažiausias smulkmenas. Neapkenčiate nebaigtų darbų, nešvaros ar netvarkos.

  Nors dėl per didelio skrupulingumo tai ne visada pasimato, bet esate malonaus ir švelnaus charakterio, sugebate nesavanaudiškai skirti savo energiją kitų, o ypač šeimos, labui. Nors viduje vyrauja netikrumas ir sąmyšis, sugebate tai paslėpti išoriniu ramumu.

  Pasižymite stropumu, atsakingumu, patikimumu. O taip pat praktišku, protu, leidžiančiu priimti teisingus sprendimus tiek namuose, tiek darbe.

  Keli patarimai Mergelė ženklo atstovėms (-ams):

  Gebėjimas visur pastebėti kiekvieną smulkmeną yra gera savybė, bet kai per didelis smulkmeniškumas atima visas jėgas ir laiką, kurį galima būtų skirti kam nors svarbesniam (kad ir sau). Be to, tai gali atbaidyti kitus.

  Jei reikia padaryti kokį svarbų darbą ar priimti reikšmingą sprendimą, geriausia tai daryti iš kart, nes atidėjimas kitam kartui gali baigtis tuo, kad taip vis atidėliojant jis taip ir liks nepadarytas.

Advertisements
%d bloggers like this: