Liūtas :) (07.23 – 08.22)

zodiac_signs_leo1 Liūto ženklo žmonės mėgsta būti dėmesio centre. Dažnai tai yra spindinčios, visada pastebimos asmenybės. Savęs parodymas jiems yra svarbus, o daugiausia jie yra veiklūs kūryboje. Kūriniai yra jų asmenybės išraiška. Savo pačių karikatūra Liūtai tampa, kai nėra patys savimi. Jų bendravimas orientuotas į publiką, kuri greitai tampa priklausoma. Liūtai yra tikri vadovai, kurie dosniai ir tolerantiškai elgiasi su savo pavaldiniais. Jei jie nėra lyderio pozicijose ar savarankiški, jiems reikia srities, kur jie galėtų pasireikšti, įnešdami ir įgyvendindami savo idėjas. Blankios draugijos ratelyje jie greitai pasijunta nepatenkinti ir nelaimingi. Mieliausiai jie pasirenka linksmą gyvenimą, ir mėgaujasi viskuo, kas teikia malonumą. Dėl savo spontaniško būdo dažnai myli vaikus.

Liūtas meilėje
Karšti, neslepiantys jausmų ir dosnūs Liūtai mėgaujasi aistra. Jie gimę meilei ir jie dievina jaudinančias akimirkas. Vienišas, nusivylęs Liūtas būtų tikrai liūdnas reginys. Liūtams reikia partnerio, kuriuo jie galėtų didžiuotis, to, kas pastebėtų jų talentą ir pakeltų jų ego. Bet kokiuose santykiuose jie nori būti dominuojantys ir niekada neatsidurs antroje vietoje. Išdidumas gali juos pražudyti, kadangi jie kenčia, kai jaučia, kad jais nesižavima. Juos labai žeidžia kritika ir jie neapkenčia smulkmeniškumo. Tačiau Liūtas turi auksinę širdį ir visiškai bus atsidavęs tam, kurį myli – jo meilė ir ištikimybė neturi ribų.
  • Kaip suvilioti Liūto vyrą: Liūtas yra ambicingas ir egocentriškas, tačiau niekada nebūna egoistiškas. Jis turi silpnybę materialinėms vertybėms, tačiau mielai jomis dalinasi ir su savo partnere. Kad pavergti jo širdį, reikia duoti suprasti, kaip labai vertinate jo vertybes ir dorybes. Moteris, kuri nori į savo pusę palenkti Liūtą, turi būti linkusi, kaip ir jis pats, į prabangą ir puošnumą. Jis yra reiklus, tačiau kartu ir labai aistringas meilužis. Patarimas: kalbėkitės su juo apie jį!!!
  • Kaip suvilioti Liūto moterį: Liūtė yra žavinga, kilniaširdė, tačiau labai reikli. Ji teikia pirmenybę ambicingiems ir ryžtingiems vyrams. Ji stipri ir ištikima. Jei vienąkart pavergsite jos širdį, ji padarytų viską, kad padėtų savo mylimąjam. Jai patinka komplimentai ir vertingos dovanos. Mielai būna dėmesio centre. Patarimas: pakvieskite ją į aukštos klasės restoraną.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Jūs esate labai ugningo ir tvirto charakterio asmenybė. Jums tikrai nesvetimas išdidumas, todėl visada stengiatės būti dėmesio centre ir norite, kad kiti Jus matytų. O matydami gėrėtųsi ir gerbtų. Labai nemėgstate, jei vis tik taip nebūna.Nesvarbu ar tai būtų darbas, ar draugų ratas, ar šeima, visuomet norite būti lyderiu. Dažniausiai save laikote aukščiau. Tačiau, kaip bebūtų, šis valdžios troškimas neužgožia tokių savybių, kaip dosnumas, rūpestingumas, gerumas, palankumas. Taip pat, artimiesiems kylančią grėsmę prilyginate grėsmei Jums, ir visa jėga stojate juos ginti. Dėl to pastarieji jaučia stiprų užnugarį šalia.Kad ir ką veiktumėte, visuomet darote tai ryžtingai, visiškai pasitikėdami savo jėgomis. Turbūt net nekyla mintis, kad kas nors Jums gali nepavykti.

    Esate labai emocionalus, greitai ir stipriai reaguojate į įvairius dirgiklius, todėl nesunku Jus įskaudinti ir supykdyti.

    Keli patarimai Liūto ženklo atstovėms (-ams):

    Reikėtų vengti per ne lyg didelio pasitikėjimo savimi (juk ne visiškai viską įmanoma padaryti) ir pasipūtimo. Taip pat – priimti didesnę atsakomybę už savo darbus.

    Viską reiktų daryti su saiku, nevertėtų pervertinus savo jėgas pervargti ar persitempti, nes tai, po kuri laiko, gali tapti pablogėjusios sveikatos priežastimi.

Advertisements
%d bloggers like this: