Jautis :) (04.21 – 05.22)

zodiac_signs_taurus

Jaučio ženklo žmonės labai pragmatiški. Jie tvirtai stovi abiem kojomis ant žemės ir orientuojasi į konkrečius dalykus. Jų elgsena yra dalykiška ir jie turi išskirtinį požiūrį į daiktų vertę ir naudingumą. Jaučiai taip pat labai fiziškai stiprūs, o prasmingumas užima svarbią vietą jų gyvenime. Jie yra nepaprasti gurmanai ir vertina gerą valgį ir gėrimus, taip pat puikius kvepalus arba subtilią erotiką. Jų ypatingas santykis su augalais – tarp jų dažnai pasitaiko mylinčių gėles. Jaučiai turi talentą rinkti ir kaupti gražius ir vertingus daiktus, jie moka ypač gerai elgtis su pinigais. Tačiau tai gali juos privesti prie gobšumo ir šykštumo, jei netenkama savigarbos. Tada Jaučiai kankinasi dėl praradimo baimės, kai tai liečia tiek daiktus, tiek žmones.

Jautis meilėje
Jaučiai skiria savo laiką ir dėmesį tik tiems, kurie tikrai jiems patinka, ir nežaidžia kitų jausmais. Jie nori paprastų santykių su rimtu, patikimu partneriu, kuris kartu siektų pastovumo ir saugumo. Tik tada, kai suranda tinkamą partnerį, būna ištikimi ir mylintys. Jaučiai mėgsta būti lepinami. Nevisada pasižymi iškalbingumu, bet labai prisiriša ir pasižymi seksualumu. Jaučiai yra stiprūs ir teisingi, tačiau jie gali būti pavydūs bei perdėtai rūpestingi.
 • Kaip suvilioti Jaučio vyrą: Jaučio negalima skubinti ar būti staigiai, kadangi jam reikia laiko, kad apsvarstyti, ar jis yra su reikiama partnere. Jaučio širdies užkariavimo paslaptis gali slypėti tame, jei visų pirma su juo bendrausite kaip su geru draugu. Jei pakviesite jį valgyti, neužmirškite pagaminti didelių porcijų, kadangi jis didelis valgytojas. Patarimas: viliokite jį skambant romantiškai muzikai žvakių šviesoje.
 • Kaip suvilioti Jaučio moterį: jei esate ryžtinga ir kantri asmenybė, tada Jūs puikiai tinkate vienas kitam. Jaučio ženklo moteris yra pavydi, bet nepaprasta ir žavinga; ji leidžiasi būti dievinama ir siekiama. Turi silpnybę kvepalams. Dovanokite jai brangius kvepalus, ir nepamirškite prieš pasimatymą pasikvėpinti ir pats. Patarimas: geriau nekvieskite žaisti teniso ar ilgiems pasivaikščiojimams, nes Jaučio moteris tingoka. Jūs esate rami, bet tvirta ir atkakli asmenybė. Jūs nemėgstate dažnų permainų, veikiate atsargiai, dažniausiai einate senu, seniai patikrintu keliu. Jūs labiau linkęs priimti egzistuojančias taisykles ir pagal jas gyventi, ir tikrai nesate tas žmogus, kuris trokštų būti vadovu, bandytų kitiems nurodinėti ką ir kaip reikia daryti.

  Nors iš išorės atrodote pakankamai užsispyręs ir kietas, tačiau Jums taip pat būdingas didelis jausmingumas, emocijos ir švelnumas. Kadangi esate sąžiningas ir garbingas, Jumis pasitiki ir kiti.

  Esate vienas iš tų, kurie uždirbę nemažai pinigų, sugeba neišleisti jų iš kart, o visad pasilikti “juodai dienai”, dėl to Jus galima laikyti tvirtai ant žemės stovinčiu žmogumi.

  Nors Jus supykdyti pakankamai sunku, bet kai jau taip įvyksta, labai ilgai atsimenate Jums padarytas nuoskriaudas ir, dažniausiai, nepaliekate tai likimo valiai, o pasistengiate vienaip ar kitaip atkeršyti.

  Keli patarimai Jaučio ženklo atstovėms (-ams):

  Nereiktų per dažnai pergalvoti kitų problemų, ypač, jei yra galybė savų. Nes neretai joms skiriate daug daugiau laiko ir energijos nei iš tikro reikia. Žinoma, pagalba kitiems (jei tikrai to reikia, o ne kas nors nori Jumis, tiesiog, pasinaudoti) – gerai, bet, kaip sakoma, kas be saiko, tas nesveika.

  Stenkitės nepasiduoti visiškai rutinai, nes po to bus labai sunku priimti kažką naujo ir prisitaikyti.

Advertisements
%d bloggers like this: