Dvyniai :) (05.23 – 06.21)

zodiac_signs_gemini

Dvynių ženklo žmonės ypatingai lankstūs ir prisitaikantys. Jie visada judėjime, daug keliauja ir dažnai šiek tiek nervina kitus. Dvyniai labai smalsūs, viskuo domisi ir visada ištroškę informacijos. Jei norite sužinoti naujausias žinias, kreipkitės į Dvynius. Jie labai bendraujantys, iškalbingi ir viskam atviri. Dažnai neturi vienareikšmės nuomonės, tačiau laikosi neutraliai ir yra visiškai neprietaringi. Praktiškai gali bendrauti su bet kokiu žmogumi, visada ras bendrą kalbą ir dažnai bus geri pašnekovai. Dvyniai turi gabumų viskam, kas siejasi su komunikacija. Jie atranda save kaip radijo ir televizijos žurnalistai, taip pat firmų atstovai, pardavėjai ar prekybininkai. Dvynių žinios yra labai plačios, tačiau paviršutiniškos, kadangi gilintis jie pritrūksta kantrybės ir ištvermės.

Dvyniai meilėje
Linksmi ir inteligentiški, mėgstantys kompanijas ir draugiški Dvyniai lengvai susiranda draugų ir gerai sutaria beveik su kiekvienu. Tačiau jie sunkiai įsivaizduoja savo buvimą su vienu asmeniu visą likusį gyvenimą. Ištikimybė nėra jų stipriausia savybė ir jie gali būti flirtuojantys, greitai įsimylintys ir greitai paliekantys. Monotonija kelia jiems depresiją. Asmenybė, kuri galėtų užkariauti jų širdį, turi būti įdomi ir neprikausoma, kažkas kas verstų nerimauti, o svarbiausia, būtų tolerantiška ir plačių pažiūrų. Tokiam partneriui Dvyniai gali spinduliuoti begalinę meilę, nepaprastą draugystę ir garantuoti, kad niekada neteks patirti nuobodžių akimirkų.
 • Kaip suvilioti Dvynių vyrą: jis yra nerami ir laisvę mėgstanti asmenybė. Jo ideali partnerė turėtų tai suprasti, su tuo susitaikyti ir niekada jo nevaržyti. Jis pasižymi kaip geras meilužis ir, žinoma, niekada nenuobodus. Suviliokite jį vakariene žvakių šviesoje ir nepagailėkite ypatingų, kaip ir jis pats, prieskonių. Patarimas: kad padarytumėte jam įspūdį, dėvėkite prisegamas kojines!!!
 • Kaip suvilioti Dvynių moterį: ji žavinga, sportiška, išsilavinusi, gyva ir simpatiška. Jei kiekvienąkart jai galėsite pasiūlyti kažką naujo, tuomet tikrai esate skirtas jai. Kadangi ji labai mėgsta laisvę ir nepriklausomybę, santuoka yra paskutinis dalykas, apie ką ji galėtų pagalvoti. Dvynių moteris mėgsta egzotiškus valgius ir šampaną. Patarimas: pakvieskite ją pasivažinėti motociklu. Jums būdingas didelis aktyvumas, esate tikrai gyva, spontaniška ir linksma asmenybė. Sugebate išjudinti net labiausiai sustingusius žmones. Nesate iš tų, kurie ieškotų žodžio kišenėje. Pasižymite sumanumu, galite nesunkiai įsisavinti naujus dalykus, naujas žinias. Tiesa, nebūtinai iki galo, bet bendras supratimas vis tik liks.

  Jums svarbiausia bendravimas, vis naujų kontaktų užmezgimas. Esate įvairiapusiškas, galite greitai prisitaikyti prie beveikt bet kokios situacijos, labai greitai reaguojate į bet kokius pasikeitimus. Nemėgstate monotonijos, nuolatos ieškote kažko naujo, kažko dar nepatirto, kažko dar neišbandyto.

  Šis nepastovumas labai nesunkiai gali pasireikšti ir blogąja puse – dar nepabaigę esamo, pasitaikius pirmai progai “peršokate” prie kito, taip palikę ir užmiršę krūvas nebaigtų darbų. Galite būti labai permainingas – viena minutę galvojate apie vieną, o kitą – jau visai priešingą dalyką, todėl kitiems yra pakankamai sunku Jus “pagauti” ir suprasti, todėl laiko labai nerimtais žmonėmis. Nesate linkęs į per daug gilius jausmus ar, juolab, didelius apmąstymus.

  Keli patarimai Dvynių ženklo atstovėms (-ams):

  Reiktų stengtis bent šiek tie sumažinti “šokinėjimą” nuo vieno dalyko, prie kito, nuo vieno darbo prie kito, daugelio darbų darymą vienu metu, kad bent jau dalį pavyktų padaryti gerai ir iki galo.

  Nors retkarčiais sustoti yra gerai, tačiau reikėtų vengti visiškai monotoniškos veikos ar darbo, nes tada iš viso gyvumo liks tik nepilnavertiškumo jausmas ir nuolatinis liūdesys.

Advertisements
%d bloggers like this: