Avinas :) (03.20 – 04.20)

zodiac_signs_aries

Avino ženklo žmonės yra aktyvūs, veiklūs ir pilni energijos. Tai nepaprastai valingi žmonės, turintys daug idėjų ir kartais linkę į beatodairiškumą. Avinai kovingi. Jie mielai lygina save su kitais. Jie mėgsta sportą ir apskritai konkuruoti, varžosi sąžiningai. Taip pat jie mielai rizikuoja ir dažnai yra pionieriai naujose srityse. Jiems būdinga kažką naujo išmėginti ir įgyvendinti. Iniciatyva yra jų stiprioji pusė, tačiau jiems trūksta ištvermės ir dažnai diplomatijos. Avinai tinka būti vadovais ir verslininkais. Lenktyniavimas juos uždega. Jie apdovanoti konstravimo gabumais, todėl jiems labai gerai sekasi techniniai darbai.

Avinas meilėje
Avinas aistringas, prieraišus ir neslepiantis savo jausmų. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir tik po to viską apmąstyti. Medžiotojo vaidmuo jį jaudina ir kursto meilės ugnį. Nuobodulys slopina aistrą, todėl Avinui reikia partnerio, kuris taip pat mėgtų pastovius iššūkius. Tokioje partnerystėje Avinas gali būti tiek ištikimas, kiek pats yra kilnus ir palaikantis. Visuose santykiuose jis mėgsta vadovauti ir nustatinėti savo taisykles, kurioms reikia paklusti. Atviras ir tiesus Avinas kartais gali būti netaktiškas ir nejautrus.
 • Kaip suvilioti Avino vyrą: spaudžiamas Avinas jaučiasi blogai ir mieliau pats perimtų iniciatyvą. Leiskite jam užkariauti Jus!!! Jei esate inteligentiška, išsiskirianti ir verčianti nerimauti, Jūs skirta būtent jam. Būkite su juo sąžininga ir meili, ir jis niekada Jūsų nepaliks. Patarimas: kai kviesite pietauti, pagaminkite jam mėsos patiekalą.
 • Kaip suvilioti Avino moterį: jei Jūs sportiškas, stiprus ir turintis tikslą, tada kaip tik tinkate jai. Ji yra stipri ir ryžtinga moteris, tačiau nori jaustis aprūpinta ir saugi. Lepinkite ją dovanomis. Patarimas: pirmą vakarą leiskite jai pačiai pasirinkti restoraną. Charakteris

  Jūs – visu pirma, tai ypatingai aktyvi ir nerami asmenybė. Jūs nesate linkęs rinktis lengvo, kitų išminto kelio, paklūsti esamoms taisyklėms, Jūs greičiau sugalvosite naują būdą, kaip vieną ar kitą dalyką padaryti kitaip, savaip.

  Dėl ugningo charakterio dažniausiai pirmiau padarote, o vėliau net nelieka laiko ir gerai apsvarstyti, nes jau turite naujų minčių ir darbų. Taip lėkdami vis imatės naujų ir naujų darbų, norite įgyvendinti vis naujas mintis, o paliekate daug nepabaigtų darbų. Gali būti net gi taip, kad darbe kartą susipykę su vadovu, tiesiog padėsite pareiškimą ant stalo ir išeisite. Ir tik vėliau teks suprasti, kad gal to ir nereikėjo taip impulsyviai daryti.

  Visiškai nemėgstate rutinos, norite būti dėmesio centre. O taip pat Jums nėra svetimas išdidumo, ar net pasipūtimo jausmas.

  Keli patarimai Avino ženklo atstovėms (-ams):

  Nors Jums būdingas ypatingas judrumas, bet nors retkarčiais reikėtų pabandyti truputi sustoti ir pagalvoti prieš darant, nes tas nuolatinis bėgimas gali neleisti pastebėti prieš pat akis esančio problemų sprendimo.

  Jūs esate vienas iš tų, kurie, kilus nesutarimams, tikrai greitai “užsidega”. Todėl reikėtų pasistengti dažniau susivaldyti ir tai turėtų padėti išvengti naujų problemų, ne visi pakankamai greitai sugeba viską pamiršti ir pradėti iš naujo.

Advertisements
%d bloggers like this: