Ožiaragis :) (12.22 – 01.20)

zodiac_signs_capricorn Ožiaragio ženklo žmonės geba susikoncentruoti į esminius dalykus. Jie yra atsakingi, ir ką daro ar pasako, tai atlieka nepriekaištingai. Jie nieko lengvai nepadaro, o jų rimtumas kartais gali slėgti. Jie dideli realistai su esmės matymu. Sąžiningumas, savarankiškumas ir dorumas jiems yra savaime suprantami dalykai. Ožiaragiu galima visiškai pasikliauti, ir jei jis kartą ką nors pažadėjo, būtinai ištesės. Jam būdingas griežtumas ir nenuolaidžiavimas, kurie nukreipti ne tik prieš kitus, bet ir prieš patį save. Jie yra reiklūs ir nedovanoja už klaidas. Jiems tik geriausia yra pakankamai gerai ir dėl to kyla pavojus, kad Ožiaragiai su savo dideliais reikalavimais užblokuos patys save.
Ožiaragis meilėje
Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.
 • Kaip suvilioti Ožiaragio vyrą: Ožiaragis yra garbėtroška, išrankus ir atsargus. Tikrai nelengvas sumanymas užkariauti jo širdį. Tačiau jei ledai vis tik pralaužiami, jis visą gyvenimą bus ištikimas Jūsų palydovas. Patarimas: dažnai jam paskambinkite.
 • Kaip suvilioti Ožiaragio moterį: ji yra protinga, stipri, patikima, atsargi, santūri ir uždara. Nėra taip paprasta pelnyti jos pasitikėjimą ir meilę. Taip pat reikli, inteligentiška ir išsilavinusi. Vertina vyrus, kurie gali ją pralinksminti. Vietoje banalių klubų ji teikia pirmenybę ekstravagantiškoms ir originalioms pasimatymų vietoms. Patarimas: padovanokite jai bilietą į jos mėgstamiausios komandos rungtynes.                                                                                                                                                          Pasižymite didele drausme, rimtumu, ypatingu gebėjimu susikaupti. Kartais kitiems net gali pasirodyti, kad kažką darote per daug lėtai ir dėl to laikyti nuobodžiu žmogumi, tačiau toks nuoseklus ir pažingsniui atliekamas darbas užtikrina Jums sėkmę.Savo jausmus dažniausiai paslepiate giliai po praktišku protu ir vengiate juos atverti kitiems. Dėl to net artimiausiems žmonėms galite atrodyti per daug šaltas žmogus. Taip pat nelabai mėgstate naujovių, ne visad suprantate tuos, kurie elgiasi pagal jausmus, vertina abstrakčius, o ne kaip Jūs, materialius dalykus.

  Jokios pastangos dėl finansinės gerovės ir karjeros Jums neatrodo per didelės, todėl nevengdami sunkaus darbo, nors ir po truputi, bet užtikrintai žengiate aukštyn.

  Bet, kad ir kaip atrodytų, vistiek sugebate būti geru draugu (gera drauge). Jus galima laikyti ne tik geru, bet ir patikimu žmogumi ar partneriu, kadangi, Jūsų rimtumas ir praktiškumas, tiesiog, neleidžia nesilaikyti susitarimų ir kažko nepadaryti ar padaryti ne laiku.

  Keli patarimai Ožiaragio ženklo atstovėms (-ams):

  Reiktų stengtis nugalėti savo drovumą ir truputi labiau atskleisti savo jausmus bent jau artimiesiems. Taip pat reiktų vengti per didelio užsispyrimo, ten kur jis tik gali pakenkti (pavyzdžiui, bendraujant su artimaisiais) ir nukreipkite nepanaudotą jo kiekį ten, kur tikrai tai bus teigiama savybė.

  Nepamirškite pailsėti ir stenkitės nepakliūti į depresiją, nes tai gali būti didžiausia, visą polinkį siekti tikslo, “užmušanti” problema.

Advertisements
%d bloggers like this: