Zodiako ženklai :)

art_33042Planetų veikimo teorija – astrologija – kilo Senovės Babilone, kur žvaigždynų išsidėstymas buvo siejamas su Žemėje vykstančiais procesais, audromis ir sausrų periodais.
Prieš tūkstančius metų žvaigždynai laikyti dievais ir demonais. Babiloniečiai tikėjo, kad šie įtakoja ne tik įvykius Žemėje, bet ir karalių likimą, vėliau paprastų žmonių likimus. Taip atsirado tikėjimas žvaigždėmis, apie kurį dar ir šiandien byloja senovės šventyklos ir piramidės. Pradžioje astrologai išpranašaudavo įvykius visai šaliai ar karalystei, vėliau pradėti sudarinėti asmeniniai horoskopai.
Atsiradę nauji gamtos mokslai labai greitai išstūmė tikėjimą žvaigždėmis. Su naujais mokslo laimėjimais astrologija vis labiau neteko savo įtakos. Tačiau paskutiniu metu vis daugiau girdime apie astrologiją, daug žmonių sudarinėja savo horoskopus ar skaito juos žurnaluose. Planetos ir Zodiako ženklai šiandien turi nepaprastai didelę reikšmę daugeliui. Kai kurie žmonės netgi tvirtai įsitikinę, kad labai svarbu gimti, kai Saulė būna Liūto ar Ožiaragio ženkle.
Astrologija davė pagrindą atsirasti astronomijos mokslui. Tačiau astronomai apie astrologiją teigia, kad ši tėra klaidinga teorija apie dangaus šviesulių įtaką mums. Juolab, kad Saulė jau nebekeliauja tais pačiais keliais ir žvaigždynais kaip prieš kelis tūkstančius metų. Dabar jau tik gudriai teigiama, kad Saulė yra ne kokiame nors Zodiako žvaigždyne, bet šio žvaigždyno ženkle. Vis gi, tikėti astrologija ar ne, turite apsispręsti Jūs. Mes tik pateikiame keletą paaiškinimų ir astrologų sudarytus horoskopus Zodiako ženklams.      

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: